RK73H1ERTTP4121D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP4121D
JLCPCB Part #
C4234928
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.12kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS