RK73H1ERTTP3403D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP3403D
JLCPCB Part #
C4161956
Description
-55℃~+155℃ 100mW 340kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS