RK73H1ERTTP3161D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP3161D
JLCPCB Part #
C4280259
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.16kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS