RK73H1ERTTP3012F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP3012F
JLCPCB Part #
C2599061
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS