RK73H1ERTTP2702F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP2702F
JLCPCB Part #
C2598972
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS