RK73H1ERTTP2611D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP2611D
JLCPCB Part #
C4099588
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.61kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS