RK73H1ERTTP2491F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP2491F
JLCPCB Part #
C2598991
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS