RK73H1ERTTP2260D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP2260D
JLCPCB Part #
C4101336
Description
-55℃~+155℃ 100mW 226Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS