RK73H1ERTTP2150F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP2150F
JLCPCB Part #
C4138865
Description
-55℃~+155℃ 100mW 215Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS