RK73H1ERTTP1740F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP1740F
JLCPCB Part #
C4350902
Description
-55℃~+155℃ 100mW 174Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS