RK73H1ERTTP14R0F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP14R0F
JLCPCB Part #
C4259815
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS