RK73G2BTTD9091C
MFR.Part #
RK73G2BTTD9091C
JLCPCB Part #
C7050121
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS