RK73G2BTTD7501F
MFR.Part #
RK73G2BTTD7501F
JLCPCB Part #
C7283914
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS