RK73G2BTTD73R2F
MFR.Part #
RK73G2BTTD73R2F
JLCPCB Part #
C6182512
Description
-55℃~+155℃ 250mW 73.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS