RK73G2BTTD5903C
MFR.Part #
RK73G2BTTD5903C
JLCPCB Part #
C5851418
Description
-55℃~+155℃ 250mW 590kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS