RK73G2BTTD5111D
MFR.Part #
RK73G2BTTD5111D
JLCPCB Part #
C7283879
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.11kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS