RK73G2BTTD4322C
MFR.Part #
RK73G2BTTD4322C
JLCPCB Part #
C7343058
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.2kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS