RK73G2BTTD2433D
MFR.Part #
RK73G2BTTD2433D
JLCPCB Part #
C5851306
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS