RK73G2BTTD2430F
MFR.Part #
RK73G2BTTD2430F
JLCPCB Part #
C5851298
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS