RK73G2BTTD2372D
MFR.Part #
RK73G2BTTD2372D
JLCPCB Part #
C5874975
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS