RK73G2BTTD1820C
MFR.Part #
RK73G2BTTD1820C
JLCPCB Part #
C5874937
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS