RK73G2BTTD1373F
MFR.Part #
RK73G2BTTD1373F
JLCPCB Part #
C7049950
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS