RK73G2BRTTD6653D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD6653D
JLCPCB Part #
C6974418
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS