RK73G2BRTTD2430D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD2430D
JLCPCB Part #
C6649065
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS