RK73G2BRTTD1433D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1433D
JLCPCB Part #
C7049714
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS