RK73G2ATTD75R0D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ATTD75R0D
JLCPCB Part #
C6648839
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS