RK73G2ATTD7150D
MFR.Part #
RK73G2ATTD7150D
JLCPCB Part #
C7340477
Description
-55℃~+155℃ 125mW 715Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS