RK73G2ATTD43R0F
MFR.Part #
RK73G2ATTD43R0F
JLCPCB Part #
C5724877
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS