RK73G2ATTD43R0D
MFR.Part #
RK73G2ATTD43R0D
JLCPCB Part #
C6648726
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS