RK73G2ATTD3160C
MFR.Part #
RK73G2ATTD3160C
JLCPCB Part #
C5874474
Description
-55℃~+155℃ 125mW 316Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS