RK73G2ATTD2803D
MFR.Part #
RK73G2ATTD2803D
JLCPCB Part #
C5874462
Description
-55℃~+155℃ 125mW 280kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS