RK73G2ATTD2102D
MFR.Part #
RK73G2ATTD2102D
JLCPCB Part #
C6388664
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS