RK73G2ATTD1272D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1272D
JLCPCB Part #
C7340256
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS