RK73G2ATTD1271F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1271F
JLCPCB Part #
C5851630
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS