RK73G2ATTD11R3F
MFR.Part #
RK73G2ATTD11R3F
JLCPCB Part #
C7340247
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS