RK73G2ATTD1152D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1152D
JLCPCB Part #
C5724714
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS