RK73G2ATTD1133C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1133C
JLCPCB Part #
C7284267
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS