RK73G2ATTD1073C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1073C
JLCPCB Part #
C7284255
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS