RK73G2ATTD1052C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1052C
JLCPCB Part #
C6388526
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS