RK73G2ARTTD5900F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD5900F
JLCPCB Part #
C7049374
Description
-55℃~+155℃ 125mW 590Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS