RK73G2ARTTD4753C
MFR.Part #
RK73G2ARTTD4753C
JLCPCB Part #
C5724631
Description
-55℃~+155℃ 125mW 475kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS