RK73G2ARTTD3602F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD3602F
JLCPCB Part #
C6648099
Description
-55℃~+155℃ 125mW 36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS