RK73G2ARTTD2201C
MFR.Part #
RK73G2ARTTD2201C
JLCPCB Part #
C6388154
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS