RK73G1JTTD9092C
MFR.Part #
RK73G1JTTD9092C
JLCPCB Part #
C2582362
Description
-55℃~+155℃ 100mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS