RK73G1JTTD6983C
MFR.Part #
RK73G1JTTD6983C
JLCPCB Part #
C4058601
Description
-55℃~+155℃ 100mW 698kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS