RK73G1JTTD6812F
MFR.Part #
RK73G1JTTD6812F
JLCPCB Part #
C2578913
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS