RK73G1JTTD4640C
MFR.Part #
RK73G1JTTD4640C
JLCPCB Part #
C3943078
Description
-55℃~+155℃ 100mW 464Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS