RK73G1JTTD4531D
MFR.Part #
RK73G1JTTD4531D
JLCPCB Part #
C2580218
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.53kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS