RK73G1JTTD3600C
MFR.Part #
RK73G1JTTD3600C
JLCPCB Part #
C2581621
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS