RK73G1JTTD2871F
MFR.Part #
RK73G1JTTD2871F
JLCPCB Part #
C2577955
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS